Polish (Poland)English (United Kingdom)
Get Adobe Flash player

Profesjonalność naszych usług ppoż została poparta wieloma referencjami i certyfikatami a wśród nich:

sicp
Jurkpol
zabezpieczenia przeciwpożarowe, zabezpieczenia ppoż, ochrona przeciwpożarowa, ppoż, przeciwpożarowe

XIX Edycja Programu SOLIDNA FIRMA

 

Firma JURKPOL-FP Sp. z o.o. zatrudni:


Pracownika budowlanego na stanowisko montażysta zabezpieczeń ppoż.


Wymagania:
1. doświadczenie w branży budowlanej (najlepiej przy montażu i obróbce płyt GK),
2. posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B,
3. umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i dobre zdolności manualne,
4. brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
5. umiejętność pracy w zespole,
6. gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:
1. zaświadczenie kwalifikacyjne UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego w postaci podestów ruchomych przejezdnych,
2. umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
3. doświadczenie w malowaniu konstrukcji stalowych,
4. doświadczenie w mechanicznym nakładaniu tynku.

 


Aplikacje prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

V Konferencja Szkoleniowa

OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA W KOPALNIACH WĘGLA KAMIENNEGO

W dniu 2 czerwca 2015 roku firma JURKPOL-FP po raz kolejny miała zaszczyt uczestniczyć w piątej konferencji szkoleniowej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Katowice - Koło Śląsk Centrum w Rudzie Śląskiej, przy współudziale Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, a także Śląskiej Rady Naczelnej Organizacji Technicznej FSNT w Katowicach. Konferencja odbyła się w Centrum Biznesowym „ADRIA” w Rudzie Śląskiej przy ul. Wolności 1.

Celem konferencji było przekazanie wiedzy przez strażaków, ludzi nauki oraz specjalistów chcących podzielić się swoim doświadczeniem dla poprawy bezpieczeństwa w kopalniach. Podstawowym założeniem konferencji było omówienie zagadnień bezpieczeństwa pożarowego związanego ze składowaniem węgla na zwałach. Przedstawione zostały możliwości wczesnego wykrywania źródeł pożaru powstałych w wyniku samonagrzewania się składowanego węgla oraz miału węglowego.Kontynuując tematykę poprzednich konferencji przedstawione zostały zagadnienia dotyczące zagrożeń pożarowo – wybuchowych związanych z przeróbką węgla oraz bezpiecznej pracy w zakładach górniczych, w tym omówiono nowoczesne metody leczenia zatruć tlenkiem węgla.

XIII Edycja Programu SOLIDNA FIRMA

Finał XIII edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma miał miejsce 13 lutego 2015 r. w AIRPORT HOTEL OKĘCIE w Warszawie.

W tym roku 8 firm zostało uhonorowanych Srebrnymi Certyfikatami (trzykrotni laureaci Programu), 8 - Złotymi Certyfikatami (pięciokrotni laureaci), a 115 otrzymało Brązowe Statuetki Solidna Firma 2014 (siedmiokrotni laureaci). Ponadto 7 firmom przyznano Perły Solidności 2014 (dziesięciokrotni laureaci) i 2 Szmaragdowe Statuetki (dwunastokrotni laureaci).

Firma JURKPOL-FP Sp. z o.o. wzięła udział już po raz dziesiąty w Programie SOLIDNA FIRMA. Po pozytywnej weryfikacji, dokonanej przez ekspertów, kolejny raz otrzymała tytuł Solidnej Firmy roku 2014. Firma była także jednym z siedmiu laureatów Perły Solidności 2014.

W dniach 28 luty - 01 marzec 2015 roku w Hali AMBEREXPO przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku odbyły się XV Mistrzostwa Polski w siłowaniu na ręce.

Po raz kolejny jednym z zawodników był pracownik firmy         Jurkpol-FP Sp. z o.o., Pan Marcin Molenda.

Pan Marcin ponownie może poszczycić się zajęciem II miejsce w kategorii Senior Right 90kg, dzięki czemu został zakwalifikowany do Kadry Polski na XXV Mistrzostwa Europy – Bułgaria 2015.

Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów sportowych.